KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13835126
nr 1383 5126
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Polen, Signerad. Akvarell, 33x33 cm, yttermått inklusive ram: 44x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 mars 2021
kl 20:20:53
100 kr
150 kr
250 kr